Forum Neler Yeni İletişim       

Black Ops 3'ten Rekor Gelir!

Geçtiğimiz cuma günü oyun raflarındaki yerini alan Call of Duty: Black Ops 3'ün sadece üç günde elde ettiği gelir rakamı ortaya çıktı. İşte o rekor gelir! http://yukle.worldgamearena.com/images/maxresdefa.jpg Treyarch tarafından üç yıl boyunca geliştirilme sürecinden geçen veActivision Blizzard tarafından yayımcılığı üstlenilen Call of Duty: Black Ops 3'ün uzun bir süre geçmeden ilk üç gün içerisinde elde ettiği gelir rakamıaçıklandı. Yarım milyar dolardan fazla gelir! Activision

 1. #1
  Durumu:
  Çevrimdışı

  Geçtiğimiz cuma günü oyun raflarındaki yerini alan Call of Duty: Black Ops 3'ün sadece üç günde elde ettiği gelir rakamı ortaya çıktı. İşte o rekor gelir!

  maxresdefa - Black Ops 3'ten Rekor Gelir!

  Treyarch tarafından üç yıl boyunca geliştirilme sürecinden geçen veActivision Blizzard tarafından yayımcılığı üstlenilen Call of Duty: Black Ops 3'ün uzun bir süre geçmeden ilk üç gün içerisinde elde ettiği gelir rakamıaçıklandı.
  Yarım milyar dolardan fazla gelir!
  Activision tarafından paylaşılan bilgilere göre Black Ops 3, çıkışından sonraki ilk üç günde toplamda 550 milyon dolardan fazla gelir sağlayarakson yılların en iyi Call of Duty oyunu oldu.
  2015'in en iyi çıkış yapan eğlence ürünü
  Ayrıca Black Ops 3'ün, 2015'in en iyi çıkış yapan eğlence ürünü olduğunun altını çizen Activision, Call of Duty serisinin de kolay kolay sona ermeyeceğini kanıtlamış oldu.

  4830101amd - Black Ops 3'ten Rekor Gelir!

  Twitch ve birçok stream platformunda çıkışıyla birlikte en çok izlenilen oyun olma başarısını da gösteren yapım, Fallout 4 ile birlikte günümüz oyun sektörünün en çok konuşulan oyunları oldular.

  blackops3s - Black Ops 3'ten Rekor Gelir!  kaynak: [Üyeler Mesaj Yazmandan Misafirlerde Kayıt Olmadan Link GöremezlerKayıt İçin Tıklayın ! ]
  Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi
   Eklentiyi İndirebilmeniz İçin Kayıt Olmalı Yada Mesaj Yazmalısınız
  o6yDjR - Black Ops 3'ten Rekor Gelir!
  ™Я@м@Z@Ñ -45 رمضان
  81DuZCe81

 2. #2
  Durumu:
  Çevrimdışı

  Bakalım nasıl olacak Black ops 2 pek tutulmadı sayılır.

Bu Konu için Etiketler

Sosyal Linkler
Sistem Bilgileri

Powered by vBulletin Copyright © 2018 vBulletin Solutions, Inc.

uyarılar
 • Forum kullanıcıları 5651 sayılı kanun'un ilgili maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
hit tracker